בשנת 2014, ב-09 לספטמבר, חברת אפל המפורסמת בהמצאות טכנולוגיות רבות הקשורות למחשבים ולסלולר, הכריזה על המוצר החדש שלה, או יותר נכון - שני המוצרים החדשים שלה.

המכשיר הראשון נקרא "אייפון 6", והמכשיר השני נקרא "אייפון 6+" (גם "אייפון 6 Plus" או "אייפון 6 פלוס).

על אייפון 6 ואייפון 6 פלוס

דלג להבדלים

אייפון 6

האייפון 6 הוא בעצם גרסה משודרגת של אייפון 5S, הידוע במספר יכולות שוברות שוק: מצלמה איכותית, מעבד חזק, סוללה משופרת, ואולי הדובדבן שבקצפת - מערכת ביומטרית.

להבדיל מהאייפון הקודם בסדרה, אייפון 6 מגיע עם מסך גדול בהרבה מקודמו, הנמדד ב4.7 אינץ', הכולל גם רזולוציה גבוהה יותר, מצלמה איכותית בהרבה, פיקסלים רבים יותר בתמונה, וכמובן - מעבד Apple A8 החדש, שללא ספק משדרג את המכשיר.

דלג להבדלים

אייפון 6 פלוס

בדומה לאייפון 6, אייפון 6+ הוכרז באותו יום, ומכיל את המפרט הזהה לאחיו - מעבד A8, מצלמה באיכות של עד 8 מגה פיקסל, צילום וידאו ברמה איכותית בהרבה מהקודמים בסדרה, ועוד.

כמו באייפון 6, גם לאייפון 6 פלוס מגיעה מערכת ההפעלה החדשה של אפל - מערכת ה-IOS 8, הדורשת מהמכשירים הקודמים בסדרה מקום רב כדי להתקינה.

המערכת החדשה מכילה שיפורים קטנים וגדולים, החל משיפור במערכת הודעות הדוא"ל, ועד שיפורי חזותיות גדולים, לדוגמה: נוספה אפשרות להתקשר לאנשי קשר האחרונים שדיברנו איתם במסך שנפתח לאחר לחיצה כפולה על כפתור הבית.

ההבדלים


סרטון להמחשת ההבדלים: